Firma:
R-Bud Materiały Budowlane
Al. Jana Pawła II 54, Łęczna
Kontakt:
tel. 537 363 777
email: r-bud.checzkiewicz@wp.pl
Materiały budowlane Lublin - promocyjne ceny

Budowa domów - kompleksowo

Firma R-Bud, to profesjonalna budowa domów od podstaw - działamy szybko, sprawnie i solidnie. Nasze przedsiębiorstwo, to doświadczeni i sprawdzeni wykonawcy robót oraz najlepsze ceny materiałów budowlanych w regionie. Budujemy domy w całym województwie lubelskim.

Kompleksowa budowa domów

Wybudujemy Twój dom od fundamentów, aż po dach. Jeśli chcesz możemy zrealizować inwestycję kompleksowo - również pod klucz.

Własne materiały

Posiadamy swój skład budowlany, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze ceny materiałów budowlanych, które wykorzystamy przy budowie.

Doświadczeni wykonawcy

Nasi wykonawcy, to najlepsi specjaliści m.in. murarze, elektrycy i dekarze w branży. Działają szybko i solidnie, są życzliwi i otwarci na Twoje sugestie. 

Budowa domów pod klucz

Budowa domów pod klucz nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jeśli tylko sobie tego życzysz - wskaż nam miejsce w którym ma powstać inwestycja i zapomnij o całej reszcie. Po ustaleniu szczegółów zajmiemy się kompleksowo wszelkimi sprawami. Tobie pozostanie najprzyjemniejsza część - przeprowadzka, parapetówka i sielskie życie we własnym domu. Oferujemy kompleksową usługę i najlepsze materiały konstrukcyjne w najlepszych cenach.

Budowa domu na dowolnym etapie

Jeśli wolisz organizować wszystko sam, jednak szukasz wykonawców do budowy domu - również możesz skorzystać z naszych usług. Możemy wykonać dowolny etap Twojej inwestycji od fundamentów, aż po sam dach. Dysponujemy ekipami doświadczonych specjalistów gotowych podjąć się każdej budowy. Sprawdź, czy mamy wolne terminy. Zapytaj nas również o materiały budowlane, które zorganizujemy dla Ciebie w najlepszej cenie.

Budowa domów Lublin przy użyciu materiałów budowlanych z firmy Rbud z Łęcznej

Budowa domów Lublin - Rbud Łęczna. Wykonawcy domów

Budowa domów Lublin
R-Bud, to solidność, przejrzystość i czysta przyjemność.

Obsługujemy budowy w całym woj. lubelskim, jeśli natomiast jesteś zainteresowany inwestycją w innych obszarach kraju - zadzwoń lub napisz, a na pewno dojdziemy do porozumienia. Żadna odległość nie stanowi dla nas problemu, a korzyścią dla Ciebie mogą być dużo lepsze ceny materiałów budowlanych niż w Twoim mieście. Zapytaj nas więc o szczegóły.

Zobacz również: 

Tagi: Budowa domów Lublin, Materiały budowlane,