Firma:
R-Bud Materiały Budowlane
21-013 Turowola /k Łęcznej

Kontakt:
tel. 537 363 777
email: kontakt@r-bud.pl

R-Bud, to kompleksowa budowa domów i szeroki wybór materiałów budowlanych od fundamentów aż po dachy. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień na terenie woj. lubelskiego.

 

Wybuduj dom z naszą firmą budowlaną!

Kupisz u nas m.in materiały firm

Bolix - chemia budowlana Lewtak - producent prefabrykatów betonowych isover logo
Bramy Segmentowe
Szukasz najlepszej jakości bram segmentowych? Odwiedź naszą drugą stronę i sprawdź jakie bramy posiadamy w ofercie.
Bramy garażowe Ostium - producent bram garażowych segmentowych
Budowa domów Lublin Łęczna Lubartów Chełm

Budowa domów od A do Z

budujemy domy kompleksowo w najlepszej cenie!

Firma budowlana R-Bud, zaprasza do skorzystania z oferty kompleksowej budowy domu lub pojedyńczego etapu - osoby i firmy zainteresowane inwestycją na terenie całego woj. lubelskiego. Zatrudniamy najlepszych fachowców w branży, dzięki czemu budujemy sprawnie i solidnie. Prowadzimy również sprzedaż materiałów budowlanych, co gwarantuje wybudowanie domu w najlepszej cenie!

budowa domów lublin - wolne terminy na rok

Budowa domów - jak budować dom

Wycena i formalności

Jak budujemy domy - firma budowlana r-bud

Realizacja inwestycji

jak budujemy dom firma budowlana z lublina

Zamknięcie i odbiór

Kompleksowa budowa domów

Wybudujemy Twój dom od fundamentów, aż po dach. Budujemy do stanów surowych, zamkniętych i deweloperskich. Jeśli chcesz możemy zrealizować inwestycję również kompleksowo - pod klucz lub jedynie jej część np. fundamenty.

Sprzedaż materiałów budowlanych

Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze ceny surowców, które wykorzystamy przy budowie domu. Skład budowlany zlokalizowany w okolicach Łęcznej.

Doświadczeni wykonawcy

Nasi wykonawcy, to najlepsi specjaliści w swoim fachu. Współpracują z nami m.in. murarze, elektrycy i dekarze. R-Bud, to firma budowlana świadcząca kompleksowe usługi budowlane na najwyższym poziomie.

cennik budowy domu lubelskie

Budowa domów pod klucz

Budujemy domy pod klucz. Jeśli tylko sobie tego życzysz - wskaż nam miejsce w którym ma powstać inwestycja i zapomnij o całej reszcie. Po ustaleniu szczegółów i dopięciu formalności - zajmiemy się kompleksowo wszelkimi sprawami związanymi z budową domu. Oferujemy Ci kompleksową, wysokiej jakości usługę od a do z. 

Budowa domu do stanu surowego i zamkniętego

Jeśli wolisz organizować wszystko sam, jednak szukasz firmy budowlanej i innych wykonawców do budowy domu - również skorzystaj z naszych usług. Profesjonalnie i terminowo wykonamy dowolny etap Twojej inwestycji. Budujemy od fundamentów, aż po dach. Dysponujemy ekipami doświadczonych specjalistów gotowych podjąć się każdej budowy. Zapytaj nas o wolne terminy materiały budowlane, które zorganizujemy dla Ciebie w najlepszej cenie.

Budowa domów Lublin przy użyciu materiałów budowlanych z firmy Rbud z Łęcznej

Budowa domów Lublin - Rbud Łęczna. Wykonawcy domów

Dlaczego warto wybrać R-bud?

Firma budowlana R-bud w ciągu kilkunastu lat zrealizowała wiele udanych inwestycji dla odbiorców indywidualnych i firm na terenie woj. lubelskiego.

Budujemy domy jednorodzinne i budynki z przeznaczeniem gospodarczym. Oferujemy profesjonalne usługi budowlane na najwyższym poziomie i atrakcyjne ceny materiałów budowlanych. Z nami wybudujesz solidnie, zgodnie z harmonogramem i w najlepszej cenie. Dołącz do naszych zadowolonych klientów! Zapytaj o koszt i wolne temriny!

Budowa domów z R-bud,
to gwarancja solidności w najlepszej cenie

Obsługujemy budowy w całym woj. lubelskim, jeśli natomiast jesteś zainteresowany inwestycją w innych obszarach kraju - zadzwoń lub napisz, a przedstawimy swoją propozycje. Odległość nie stanowi dla nas problemu, a korzyścią dla Ciebie mogą być dużo lepsze ceny materiałów budowlanych niż w Twoim mieście. Zapytaj nas więc o szczegóły.

Zobacz również: 

Tagi: Budowa domów Lublin, Materiały budowlane, firma budowlana