Firma:
R-Bud Materiały Budowlane
21-013 Turowola /k Łęcznej

Kontakt:
tel. 537 363 777
email: kontakt@r-bud.pl

R-Bud, to kompleksowa budowa domów i szeroki wybór materiałów budowlanych od fundamentów aż po dachy. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień na terenie woj. lubelskiego.

 

Wybuduj dom z naszą firmą budowlaną!

Kupisz u nas m.in materiały firm

Bolix - chemia budowlana Lewtak - producent prefabrykatów betonowych isover logo
Bramy Segmentowe
Szukasz najlepszej jakości bram segmentowych? Odwiedź naszą drugą stronę i sprawdź jakie bramy posiadamy w ofercie.
Bramy garażowe Ostium - producent bram garażowych segmentowych

Budowa domów Świdnik

Firma budowlana R-Bud zaprasza osoby zainteresowane budową domu w okolicach takich miejscowości jak Świdnik, Piaski, Mełgiew i Lublin. Wykonujemy kompleksowe usługi budowlane od A do Z. Zrealizujemy Twoją inwestycję począwszy od prac ziemnych na pokryciu dachowym kończąc.

Budowa domów pod klucz Lublin

Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych za pośrednictwem składu budowlanego w Turowoli /k Łęcznej. Tym samym jesteśmy w stanie zaoferować Ci korzystne ceny pustaków, bloczków, stropów Teriva, kominów i wielu innych materiałów budowlanych. Budowa domów z R-Bud, to czysta przyjemność! Zapraszamy do kontaktu.

Wybudowaliśmy setki domów jednorodzinnych i budynków przemysłowych w województwie lubelskim! Zapraszamy klientów ze Świdnika i okolic. Atrakcyjne ceny i szybka realizacja prac budowlanych.

Wybuduje dom w okolicy Świdnika z firmą budowlaną R-BUD

Budowa domów Świdnik

firmy budowlane Świdnik

budowa domów Świdnik

materiały budowlane świdnik

Budowa domów Świdnik, Piaski, Mełgiew – zapraszamy

Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług budowlanych. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w branży – wolnymi od nałogów – dzięki temu masz pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana z zachowaniem staranności, zgodnie z kosztorysem i w ustalonym terminie. Równocześnie skutecznie doradzimy Ci w doborze najlepszych rozwiązań, wszystko po to aby Twój dom cieszył Cię przez długie lata z zachowaniem rozsądnej ceny.

Dachy w świdniku piaski, usługi dekarskie

tematy: budowa domów Świdnik, usługi budowlane, firmy budowlane, materiały budowlane Świdnik, dekarze, murarze, r-bud