Firma:
R-Bud Materiały Budowlane
21-013 Turowola /k Łęcznej

Kontakt:
tel. 537 363 777
email: kontakt@r-bud.pl

R-Bud, to kompleksowa budowa domów i szeroki wybór materiałów budowlanych od fundamentów aż po dachy. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień na terenie woj. lubelskiego.

 

Wybuduj dom z naszą firmą budowlaną!

Kupisz u nas m.in materiały firm

Bolix - chemia budowlana Lewtak - producent prefabrykatów betonowych isover logo
Bramy Segmentowe
Szukasz najlepszej jakości bram segmentowych? Odwiedź naszą drugą stronę i sprawdź jakie bramy posiadamy w ofercie.
Bramy garażowe Ostium - producent bram garażowych segmentowych

R-Bud – O nas

R-Bud, to firma budowlana, która od lat dostarcza materiały budowlane na inwestycje nie tylko w województwie lubelskim, ale i całym kraju. Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych poprzez skład budowlany zlokalizowany w Łęcznej – oddalonej o 25 km od Lublina.

Łęczna, stanowi dla nas świetną bazę logistyczną z której możemy w szybkim czasie obsłużyć klienta z niemal dowolnego zakątka regionu.

R-Bud, to szeroki wybór materiałów od A do Z

Nasza oferta, to szeroki wybór materiału począwszy od bloczków fundamentowych aż po dachy. Prowadzimy wiele inwestycji. Klienci wybierają nas jeśli potrzebują firmy budowlanej która poprowadzi budowę domu od A do Z. Stawiamy na najwyższą jakość prac, fachowe doradztwo w wyborze materiału i konkurencyjne ceny. Dzięki współpracy z nami – setki rodzin zamieszkało już w swoich wymarzonych domach.

Wybierz nas, jeśli szukasz dobrej i sprawdzonej firmy budowlanej!

Sprawdź też naszą drugą markę: Bramy garażowe Ostium – jeśli szukasz bram segmentowych wysokiej jakości. Pełną ofertę Ostium znajdziesz tutaj.

R-Bud - firma budowlana

Tagi: R-Bud, firmy budowlane, sprzedaż materiałów budowlanych, budowa domów