Firma:
R-Bud Materiały Budowlane
21-013 Turowola /k Łęcznej

Kontakt:
tel. 537 363 777
email: kontakt@r-bud.pl

R-Bud, to kompleksowa budowa domów i szeroki wybór materiałów budowlanych od fundamentów aż po dachy. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień na terenie woj. lubelskiego.

 

Wybuduj dom z naszą firmą budowlaną!

Kupisz u nas m.in materiały firm

Bolix - chemia budowlana Lewtak - producent prefabrykatów betonowych isover logo
Bramy Segmentowe
Szukasz najlepszej jakości bram segmentowych? Odwiedź naszą drugą stronę i sprawdź jakie bramy posiadamy w ofercie.
Bramy garażowe Ostium - producent bram garażowych segmentowych

Usługi dekarskie Lublin

Dachy Lublin - usługi dekarskie w Lublinie w Łęcznej w LubartowieFirma budowlana R-Bud, oferuje kompleksowe usługi dekarskie w najlepszej cenie. Działamy na terenie Lublina, Łęcznej , Lubartowa i okolicznych miejscowości. Wykonujemy dachy szybko i z największą starannością. Jeśli więc zależy Ci na jakości pokrycia dachowego – zadzwoń do nas i zarezerwuj dogodny dla siebie termin.

Pokrycia dachowe, to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów każdego domu. Dobrze przygotowana konstrukcja i prawidłowo ułożone pokrycie, to gwarancja stabilności i bezpieczeństwa Twojej rodziny przez dziesięciolecia. W R-Bud, dbamy o reputację – dlatego do każdej usługi budowlanej podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem. Położone przez nas dachy, są najlepszą reklamą naszej firmy.

dachy Lublin

Usługi dekarskie obejmują:

  • Wykonanie pokryć dachowych
  • Wykonanie konstrukcji dachowej
  • Wymiana dachów

Nasi dekarze kryją dachy m.in blachą, dachówką, blachodachówką i gontem bitumicznym. Wykonamy również docieplenia, docieplenia poddaszy, obróbki blacharskie i orynnowanie budynku. Współpraca z naszą firmą to kompleksowe prace dekarskie od A do Z. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia i rzetelną wycenę.

Ceny usług dekarskich ustalane są indywidualnie w oparciu m.in o metraż budynku i zakres wykonywanych prac. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółową wyceną – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie firmy.

Usługi dekarskie – wybrane efekty prac

Usługi dekarskie Lublin Łęczna Lubartów - pokrycia dachowe, dachy

Dachy Lublin - usługi dekarskie

Zadzwoń i zapytaj o aktualne ceny usług dekarskich i najbliższe wolne terminy prac! 

Zapytaj nas również o ceny pokryć dachowych i innych materiałów budowlanych. Skład budowlany R-Bud dostarcza materiał na dziesiątki inwestycji w Lublinie, Łęcznej, Lubartowie, Świdniku i okolicach. Zapewniamy szybki transport i atrakcyjną cenę.

zobacz również:

budowa domów lublin łęczna lubartów puławy chełm

tagi: usługi dekarskie Lublin, pokrycia dachowe, dachy, firmy budowlane, budowa domów stan surowy zamknięty