Firma:
R-Bud Materiały Budowlane
21-013 Turowola /k Łęcznej

Kontakt:
tel. 537 363 777
email: kontakt@r-bud.pl

R-Bud, to kompleksowa budowa domów i szeroki wybór materiałów budowlanych od fundamentów aż po dachy. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień na terenie woj. lubelskiego.

 

Wybuduj dom z naszą firmą budowlaną!

Kupisz u nas m.in materiały firm

Bolix - chemia budowlana Lewtak - producent prefabrykatów betonowych isover logo
Bramy Segmentowe
Szukasz najlepszej jakości bram segmentowych? Odwiedź naszą drugą stronę i sprawdź jakie bramy posiadamy w ofercie.
Bramy garażowe Ostium - producent bram garażowych segmentowych

Etapy budowy domu

Budowa domu to marzenie większości z nas. Szczególnie takiego, który sami sobie zaplanowaliśmy oraz zaaranżowaliśmy. Zanim jednak marzenie zostanie ziszczone, należy postawić sobie jedno, bardzo ważne pytanie. Jak wygląda budowanie własnego domu i na jakie, poszczególne etapy budowy domu jest podzielona inwestycja? Znając je, realizacja naszego planu, stanie się o wiele prostsza, bezproblemowa oraz szybsza.

Zakup działki

Działka to ważny element całej budowy bowiem to na niej, powstanie nasze marzenie. Z tego też powodu aby wszystko ze sobą dobrze współgrało, powinna nam się podobać, jej lokalizacja winna nam odpowiadać a dodatkowo, musi spełniać formalne wymagania, które pozwolą nam zacząć na niej budowę. W tym przypadku warto zapoznać się z ustawą z dnia 27.03.1997r., w której znajdziemy informację o zagospodarowaniu i planowaniu przestrzeni.

etapy budowy domów

Architekt – projekt domu

Mając wizje naszego domu, warto mieć kogoś, kto będzie potrafił przygotować nam jego projekt. Tym kimś oczywiście jest architekt natomiast powinien on mieć odpowiednie uprawnienia do jego wykonania. Trzeba pamiętać, że zakup projektu architektonicznego to spore koszty, a więc jeżeli chcemy trochę zaoszczędzić, mamy na to inne rozwiązanie. Na rynku istnieją oferty katalogowe, które oferują różnego rodzaju plany domów. Wybór jednego z nich, to spora oszczędność.

Pozwolenia na budowę domu

Wybranie działki to ważna sprawa, natomiast zanim dojdzie do jej zakupu, musimy sprawdzić kilka rzeczy nim przejdziemy do budowy. Należy zweryfikować m.in. czy budowa nie będzie przeszkadzać w danym regionie, bądź czy działka nie znajduje się na liście zabytków. Takie sytuacje niekiedy wykluczają nam możliwość budowy, ale jeżeli uparliśmy się na ten kawałek ziemi, wówczas możemy postarać się o dodatkowe pozwolenia. Te niestety wiążą się nie tylko ze sporym kosztem, ale i wydłużeniem czasu budowy.

Dodatkowo, kiedy jesteśmy już w posiadaniu działki, na której powstanie nasz nowy dom, potrzebujemy jeszcze zgody na start budowy. Jednym słowem konieczne będzie pozwolenie na budowę domu. W takiej sytuacji należy udać się do Starostwa i złożyć odpowiedni komplet dokumentów, na których podstawie zapadnie decyzja.

Budowa domów Lubartów

Rozpoczęcie budowy domu

Kiedy przejdziemy wszystkie wspomniane w tym tekście etapy, wówczas możemy zacząć budowę, naszego wymarzonego domu. Na działkę wkraczają budowlańcy, którzy przy zachowaniu ostrożności oraz wszelkich zasad budowy, starają się wykonać swoją pracę w jak najszybszym czasie i jak najlepiej. Celem całego przedsięwzięcia jest zadowolenie klienta, który spędzi w tym domu, następne, cudowne, bezpieczne oraz komfortowe lata swojego życia.

Budowa domów Świdnik

Budujemy domy na Lubelszczyźnie

Interesuje Cię budowa domów? Zapraszamy do naszej firmy budowlanej! Działamy na Lubelszczyźnie – obsługujemy klientów w pobliżu miast takich jak Lublin, Łęczna, Świdnik, Lubartów i wielu mniejszych miejscowości. Budujemy domy z zachowaniem najwyższej jakości usług budowlanych. Nasz skład budowlany dostarczy Ci materiały budowlane w najlepszych cenach! Zadzwoń lub odwiedź nasz punk sprzedaży w Turowoli i przekonaj się, że warto budować z firmą budowlaną R-Bud.

Zapraszamy do kontaktu.

etapy budowy domu - zapytaj o wolne terminy 2020

tematy: etapy budowy domu, formalności przed rozpoczęciem budowy domu, firma budowlana, usługi budowlane