Firma:
R-Bud Materiały Budowlane
21-013 Turowola /k Łęcznej

Kontakt:
tel. 537 363 777
email: kontakt@r-bud.pl

R-Bud, to kompleksowa budowa domów i szeroki wybór materiałów budowlanych od fundamentów aż po dachy. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień na terenie woj. lubelskiego.

 

Wybuduj dom z naszą firmą budowlaną!

Kupisz u nas m.in materiały firm

Bolix - chemia budowlana Lewtak - producent prefabrykatów betonowych isover logo
Bramy Segmentowe
Szukasz najlepszej jakości bram segmentowych? Odwiedź naszą drugą stronę i sprawdź jakie bramy posiadamy w ofercie.
Bramy garażowe Ostium - producent bram garażowych segmentowych

Gdzie kupić materiały budowlane?

Budowa domu, to marzenie wielu osób. Wystawienie mieszkania na sprzedaż i porzucenie często ciasnych czterech ścian bloku na rzecz większego lokum z ogrodem zlokalizowanym poza miastem, to cel do którego dążymy. Kiedy już przyjdzie chwila w której budowa domów pochłania nasz umysł bez opamiętania – warto wiedzieć jak ruszyć z miejsca. Zakup działki budowlanej, architekt i projekt domku, geodeta, wszelkie niezbędne pozwolenia na budowę domu, kredyt hipoteczny – to ogrom formalności z którymi musimy się zmierzyć planując inwestycję. W natłoku zadań musimy się też zastanowić gdzie kupić materiały budowlane. Materiał z którego zbudujemy dom jest równie ważny jak lokalizacja działki.

Szukasz materiałów budowlanych w najlepszych cenach?
Sprawdź ofertę R-Bud

Na lokalnym rynku sprzedaż materiałów budowlanych świadczy setki firm. Łęczna, Lublin, Lubartów i Świdnik – tylko te cztery największe lokalnie miejscowości skupiają wokół siebie hurtownie budowlane i składy materiałów budowlanych liczone w dziesiątkach. Dołóżmy do tego małe sklepy z artykułami do budowy domu i ogólnopolskie sieciówki. Jest z czego i gdzie wybierać. A gdzie najlepiej kupić materiał? Dużo zależy od tego co i ile chcemy kupić.

Gdzie kupić materiały budowlane do budowy domu?

fot. materiały własne – Budowa domu jednorodzinnego

Hurtownie budowlane

Hurtownie budowlane, często zaopatrują składy i instalatorów świadczących usługi budowlane przez co otrzymanie dobrej ceny dla osoby kupującej pojedyncze sztuki może być ciężkie do uzyskania. Warto jednak rzucić okiem na ofertę jaką dysponuje hurtownia – o ile wymogiem zakupu nie jest prowadzenie własnej firmy.

budowa domu z r-bud Lublin Łęczna Lubartów Chełm WłodawaSkłady budowlane

Składy materiałów budowlanych, to najprostszy sposób na zakup budulca. Składy znajdują się niemal w każdej miejscowości – najczęściej zlokalizowane na obrzeżach miast. Firmy te, mają bogaty asortyment. Większość, szczególnie cięższych produktów dostępnych jest na zamówienie, jednak niestanowi to problemu bo przedsiębiorcy zapewniają transport materiałów na budowę nawet na drugi dzień. Część firm świadczy również usługi budowlane – tym sposobem możesz w łatwy sposób znaleźć wykonawców poszczególnych etapów swojej inwestycji. Na składach budowlanych kupisz materiał od A do Z. Bloczki fundamentowe, beton komórkowy, pustaki wieńcowe, stropy teriva, kominy, izolacje, okna, tynki, bramy garażowe, kostka brukowa, ogrodzenia – kupisz wszystko czego potrzebujesz.

Sklepy sieciowe

Sieciówki najczęściej specjalizują się w sprzedaży materiałów wykończeniowych. Jednak w części z nich bez problemu znajdziemy też materiały konstrukcyjne, docieplenia i dachy. Podobnie jak w przypadku małych sklepików najczęściej wśród fachowców stanowią one ofertę „zapasową” dla ciężkiej budowlanki – kiedy np. zabraknie jednego worka cementu. Sytuacja odwraca się jednak przy pracach wykończeniowych. Bogata oferta sieciówek – płytki podłogowe, panele, armatura łazienkowa, materiały hydrauliczne, płyty kartonowo gipsowe, kleje, farby, kamień elewacyjny, szeroki wybór drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych – stanowi o ogromnej przydatności tego typu sklepów. Większa część materiałów wykończeniowych dostępna jest od ręki co również stanowi plus takich zakupów.

Ceny materiałów budowlanych

Ceny materiałów budowlanych – jak wszędzie najlepiej porównywać. Należy pamiętać również, aby nie sugerować się wyłącznie ceną, a również parametrami danego materiału i kosztem transportu. Co z tego, że za okna otrzymasz ofertę np. o 2 tyś zł niższą, niż przygotował inny punkt sprzedaży skoro są to okna niższej klasy (często tego samego producenta). Porównuj więc składowe ofert, a nie tylko cenę. A gdzie kupić materiały budowlane do budowy domu? Popularne stało się rozwiązanie, że w materiały konstrukcyjne zaopatrują nas składy budowlane. Elementy wykończeniowe i dekoracyjne bez problemu możemy dotknąć i kupić w sieciówkach. Wybór dostawców jest ogromny.

Budowa domów pod klucz

Pamiętajmy też o rozwiązaniu jakim jest budowa domów pod klucz. To rozwiązanie, w którym zlecamy firmie budowlanej budowę domku jednorodzinnego i zapominamy o wielu sprawach. Domy pod klucz, to bardzo ciekawe rozwiązanie dla wszystkich bardziej zapracowanych osób, które chcą ograniczyć formalności związane z inwestycją do absolutnego minimum.

R-Bud materiały budowlane  – budowa domów

Skład materiałów budowlanych R-Bud zaprasza klientów indywidualnych oraz firmy tj. instalatorów, wykonawców i inwestorów do skorzystania z szerokiej oferty. Materiały budowlane najwyższej jakości dostępne są u nas w świetnych cenach. Oferujemy m.in. materiały konstrukcyjne: bloczki fundamentowe, pustaki, stropy teriva, prefabrykaty keramzytowe, tynki, bramy garażowe, kostka brukowa, kominy, dachy, okna, drzwi i wiele innych.

R-Bud, to firma budowlana świadcząca również usługi budowy domów. Prace ziemne, fundamenty, ściany, dachy, ułożenie kostki – wykonamy dowolny etap Twojej inwestycji.

Z chęcią podejmiemy się również kompleksowej budowy Twojego domu od A do Z. Budujemy do stanów surowych, deweloperskich i domy pod klucz! Współpracujemy z Tobą dbając o najwyższy poziom obsługi i komunikacji. Zadzwoń do nas lub odwiedź nasz punkt sprzedaży w Turowoli oddalonej jedyne 5 km od Łęcznej i tylko 30km od Lublina!. Obsługujemy klientów z całego regionu. Transport materiałów do Lublina i Lubartowa nie jest dla nas żadnym problemem.

Budowa domów Lublin Łęczna Lubartów - budujemy domy od podstaw

tagi: budowa domów, materiały budowlane, firmy budowlane, usługi budowlane, hurtownie, składy, sieciówki, r-bud, rbud, Lublin, Lubartów, Łęczna, domy pod klucz, dom jednorodzinny, gdzie kupić materiały budowlane