Firma:
R-Bud Materiały Budowlane
21-013 Turowola /k Łęcznej

Kontakt:
tel. 537 363 777
email: kontakt@r-bud.pl

R-Bud, to kompleksowa budowa domów i szeroki wybór materiałów budowlanych od fundamentów aż po dachy. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień na terenie woj. lubelskiego.

 

Wybuduj dom z naszą firmą budowlaną!

Kupisz u nas m.in materiały firm

Bolix - chemia budowlana Lewtak - producent prefabrykatów betonowych isover logo
Bramy Segmentowe
Szukasz najlepszej jakości bram segmentowych? Odwiedź naszą drugą stronę i sprawdź jakie bramy posiadamy w ofercie.
Bramy garażowe Ostium - producent bram garażowych segmentowych

Progres budowlany w Łęcznej

W ostatnim czasie na rynku materiałów budowlanych można zaobserwować spory progres. Budowa domów jednorodzinnych staje się w okolicach Łęcznej coraz popularniejsza. Głównie za sprawą działającej nieopodal kopalni Bogdanka, która jest motorem napędowym dla lokalnej gospodarki.

Wzrost ilości nowo powstających domów z jednej strony można łączyć ze stabilnością zatrudnienia. Z drugiej – z niewystarczającą ilością lokali mieszkalnych w blokach. W ostatnim czasie powstały co prawda bloki mieszkalne, jednak nie jest to ilość, która odpowiadałaby bieżącym potrzebom miasta. Z drugiej strony – być może w dalszym ciągu można tam kupić jakieś lokum.

Lepiej budować dom z dala od miasta

Ludzie mimo wszystko coraz chętniej wybierają jednak osiedlenie się z dala od Łęcznej. W ostatnim czasie bardzo popularnym kierunkiem stała się Turowola. Widać, to szczególnie wzdłuż trasy w kierunku Włodawy, gdzie nowe domy rosną jak grzyby po deszczu.

Taki progres budowlany w Łęcznej nie będzie zapewne trwał w nieskończoność. Rynek w końcu stanie się przesycony, zacznie też brakować (co już się dzieje) taniej i dobrej ziemi pod inwestycje. Ceny działek w okolicy szybują do kwot za które moglibyśmy kupić grunty np. w Lublinie. No cóż – w końcu, to rynek kształtuje ceny.

budowa domów jednorodzinnych

Domy jednak w dalszym ciągu opłaca się i będzie opłacać budować. Jeśli więc jesteś właśnie na etapie poszukiwania wykonawcy swojej inwestycji – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma budowlana R-Bud, to nie tylko skład budowlany! Budujemy domy od podstaw! Zapraszamy.

aktualizacja:

Fotowoltaika zyskuje na popularności

Coraz częściej nowo powstałe domy już na etapie planowania inwestycji zawierają elementy takie jak pompa ciepła, czy instalacje fotowoltaiczne. Fotowoltaika i odnawialne źródła energii potrafią przyczynić się do sporych oszczędności jeśli chodzi o zużycie energii elektrycznej. Dofinansowania do fotowoltaiki, programy rządowe jak np. „Mój Prąd” pozwalają skutecznie ograniczyć koszt montażu samej instalacji. Warto poszukać lokalnie działających firm specjalizujących się w montażach instalacji fotowoltaicznych, aby pomyśleć o takim systemie już na etapie planowania budowy domu.

Budowa domów Łęczna - domy pod klucz firma budowlana R-Bud

Tagi: Budowa domów Łęczna, kompleksowa budowa domów od podstaw, Łęczna

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *