Firma:
R-Bud Materiały Budowlane
21-013 Turowola /k Łęcznej

Kontakt:
tel. 537 363 777
email: kontakt@r-bud.pl

R-Bud, to kompleksowa budowa domów i szeroki wybór materiałów budowlanych od fundamentów aż po dachy. Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień na terenie woj. lubelskiego.

 

Wybuduj dom z naszą firmą budowlaną!

Kupisz u nas m.in materiały firm

Bolix - chemia budowlana Lewtak - producent prefabrykatów betonowych isover logo
Bramy Segmentowe
Szukasz najlepszej jakości bram segmentowych? Odwiedź naszą drugą stronę i sprawdź jakie bramy posiadamy w ofercie.
Bramy garażowe Ostium - producent bram garażowych segmentowych

Sklep budowlany, czy skład materiałów?

Często wsród klientów branży mat bud można spotkać się z określeniem „sklep budowlany”. Najczęściej, odnosi się on do sklepów wielkopowierzchniowych w których można kupić całą gamę drobnych artykułów budowlanych. Częściej będą to nawet materiały wykończeniowe niż ciężkie, wykorzystywane w procesie budowy domu.

W Lublinie, możesz znaleźć tego typu sklepów przynajmniej kilkadziesiąt. W tym kilka dużych znanych w całej Polsce marketów budowlanych jak Obi, Praktiker, Castorama, czy Leroy Merlin. W nich z największą łatwością odnajdziesz tysiące artykułów potrzebnych Ci w procesie budowy, remontu i wykończenia domu.

R-Bud, nie jest więc typowym sklepem budowlanym. Nie znajdziesz u nas drobnych produktów rozłożonych na wielkich sklepowych pułkach. Nie jesteśmy sklepem, do którego wchodzi się po kilka brakujących elementów, czy w celu zakupu elementów wykończeniowych. Nasza oferta kierowana jest głównie do osób szukających firmy budowlanej lub konkretnego surowca.

sklep budowlany lublin, budowa domów, materiały budowlane lublin

R-Bud, to skład budowlany

R-Bud, to skład budowlany, gdzie znajdziesz materiały potrzebne do wybudowania domu od podstaw. Kupisz u nas materiał na fundamenty, ściany i dach. Kostkę brukową i bramy garażowe. Nie znajdziesz jednak wanny, czy zlewozmywaka. Po te materiały musisz udać się do wyspecjalizowanych sklepów np. wspomnianych wcześniej marketów.

Oczywiście, w Lublinie, Łęcznej czy w Lubartowie bez trudu znajdziesz również małe sklepy z artykułami budowlanymi i wykończeniowymi. Je również warto odwiedzić w poszukiwaniu idealnego i wymarzonego asortymentu. Lokalny rynek obwituje w wiele ciekawych miejsc w których znajdziesz upragniony towar. Często, warto odwiedzić kilka takich punktów, aby porównać ceny i jakość dostępnych w nich artykułów.


Buduj dom z R-Bud

Jeśli poszukujesz materiałów budowlanych potrzebnych do wybudowania domu – zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w Łęcznej. Oferujemy szeroki wahlarz produktów w najlepszych cenach włącznie z transportem. Dowozimy materiał do wielu miejscowości w regionie. Realizujemy dziesiątki inwestycji w miastach woj. lubelskiego. Nasza specjalność, to budowa domów od podstaw, elewacje i docieplenia, dachy, materiały budowlane.

Budowa domów w Lublinie od a do Z - zimą kupisz materiały budowlane w lepszych cenach - nie czekaj do ostatniej chwili!

tagi: sklep budowlany Lublin, materiały budowlane, remonty, wykończenia wnętrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *